Začni sama - služby

Začni hubnout sama

Jídelní plán a plán jak zatočit se sladkým!

Jídelní plány pro zdravý START. Vnesou do vašeho života řád a systém, který vám usnadní cestu za vysněnou postavou. Objevíte nové chutě a kombinace jídel, vyhnete se hladovění i přejídání, zbavíte se i nezvladatelných chutí na sladké a přiblížíte se tak své vysněné postavě.

Co vás v mých jídelníčcích čeká?

N
Teorie o jídle a základní rozdělení potravin
N
Kompletní týdenní plán až se šesti jídly denně
N
Zdravý a vyvážený jídelníček z běžně dostupných potravin
N
Žádné vážení a gramáže, ale kusy a jednotky

Pro koho jsou určené?

N
Pro ženy po čtyřicítce
N
Pro ty, které mají rády jednoduchost a systém
N
Pro ty, které cvičí maximálně 2 hodiny týdně
N
Pro ty, které nemají čas hledat, zkoumat, porovnávat a vyhodnocovat
N
Pro ty, které chtějí jít cestou, která je vyzkoušena a funguje
N
Pro ty, které které ví, že je jejich touha po sladkém v určitých chvílích neovladatelná
N
Pro ty, u kterých je příjem sladkostí na denním pořádku a proto prostě nehubnou

Jídelní plán

Začni sama - služby

Cena: 590 Kč

Jste ztracená ve vodách zdravého životního stylu a nevíte, kde začít? Přijde vám, že každý hlásá jiná pravidla, kterých byste se měla držet? .

Zapomeňte na diety, hladovění a omezující jídelníčky, které vás nutí jíst stále do samé. Jídlení plán “Hubni SAMA” je vytvořený tak, aby vás už na začátku nasměrovat tím správným směrem a nastartoval váš nový, zdravější životní styl.

Stop sladké

Začni sama - služby

Cena: 790 Kč

Nedokážete jeden den zvládnout bez něčeho sladkého? Sáhnete po čokoládě, kdykoliv máte špatnou náladu? Ráda byste se své závislosti na cukru a sladkostech vůbec zbavila?

Jídelní plán “Hubni SAMA STOP SLADKÉ” vám odhalí, kde se vaše neovladatelná chuť na sladké bere a hlavně, jak se jí zbavit. Získáte vyvážený jídelní plán, který vás jednou provždy osvobodí ze spáru sladké závislosti.

Recenze

Za svou desetiletou působnost jsem pomohla stovkám žen změnit své zdraví a zlepšit kvalitu svého života.

Začni sama - služby

„ Nutriční poradenství od Petry Jašové Vám vřele doporučuji. Pod jejím pravidelným dohledem jsem nejen zdravě zhubla, ale také se naučila správně cvičit a hlavně zdravě a plnohodnotně jíst. Navštívila jsem mnoho „specialistu“, kde jsem nechala mnoho peněz za „speciální jídlo“, sušenky, koktejly atd. ale také jsem tam nechala „speciální finance“ za úžasný jojo efekt. Petra mi sestavila jídelníček dle mé chuti a individuálních potřeb, což mi velmi vyhovovalo a také mne to motivovalo. Čím Vás Petra překvapí je její nadšení pro danou věc, obří motivace na sobě i na Vás pracovat a její profesionalita. Vřele a velmi ráda Vám doporučuji její péči zažít, jste v nejlepších rukou. “

Mgr. Michaela Fiřtová
manažer, Česká spořitelna

Začni sama - služby

„ Paní Petra je jednoznačně skvělý výživový poradce a trenér v jedné osobě. Musím říct, že vždy když jí vidím, nabije mě svou pozitivní energií, kterou v sobě má a šíří okolo sebe. Miluju její hodiny cvičení, a nedovedu si představit, že by nebyly. Jsou pro mě odreagováním a vždy odcházím spokojená . Pokud své stravování chcete změnit, určitě vám její služby doporučuji. Mě osobně její poradenství pomohlo a pokud se budete řídit jejími radami, pomůže i Vám . Má profesionální přístup, a je to člověk, který ví o čem mluví. Určitě doporučuji. “.

Jana Kohutková
obchodní asistentka

Začni sama - služby

„ Za mě je Petra Jašová nejlepší trenérka a vyživová poradkyně, kterou znám. Tréninky s ní jsou zábavné, ale zároveň náročné a pestré a hodina vždy uběhne rychle jako voda, vždy odcházím příjemně unavená a spokojená.“

Barbora Bžezňanová

Začni sama - služby

„ Chcete upravit svůj stravovací režim? Docílit toho, že se budete cítit lépe? Dodat Vašemu tělu vše co potřebuje a zároveň shodit nějaké to přebytečné kilečko?? Já Vám vřele doporučuji paní Petru Jašovou, která působí jako instruktor ve fitness Body academy. Já sama fitness Body academy navštěvuji a služby paní Petry jako výživového poradce využívám. Pod jejím dohledem se cítím skvěle. Dodržuji jídelníček, který mám sestavený z energeticky vhodných potravin a pocity hladu se nedostavují. Také už nemám chutě na sladké jako dřív, když moje stravovaní nebylo nutričně vyvážené. Cvičím 2x týdně. Má váha už klesla o 8kg a sestupná tendence stále pokračuje. Pokud chcete změnit stravovací návyky a cítit se lépe, konzultaci u paní Petry Vám doporučuji. “

Kamila Dorčáková
zdravotní sestra

Začni sama - služby

„ Chodila jsem do fitka pořád, kila šla pěkně dolů, ale po nějaké době se můj metabolismus zastavil. Nepomáhalo nic. V té chvíli jsem se rozhodla využít služby výživové poradkyně Petry Jašové. Přesné vážení, doporučené cvičení a dokonalá úprava jídelníčku na míru pomohlo k dalšímu úbytku tuků. Vřele doporučuji služby, které paní Petra nabízí, nejen proto, že vám vše vypočítá pro vaše potřeby, ale její přístup a nadšení pro situace, které vám připadají neřešitelné, jsou naprosto profesionální a s perfektním výsledkem. “

Simona Jančíková

Začni sama - služby
Začni sama - služby
Začni sama - služby
Začni sama - služby
Začni sama - služby