Ebook

21 důvodů proč nehubnete

  • Popíši několik omylů, které vám brání mít ideální postavu. Omyly, o kterých jste už slyšela a nevědomě je máte ve své hlavě.
  • Každý omyl má svou obrácenou stranu – zjistíte fakta, kterými je dobré se řídit.
  • Dozvíte se důležité ingredience, které vám pomůžou na vaši ceště ke zdraví.

I vy patříte do kategorie žen, která se pouští do nových diet, po pár týdnech to vzdá a “na památku”, za další nevydařené snažení, si odnáší jo-jo efekt, nebo dokonce více kilo, než kdy předtím?

Ženy chtějí být atraktivní a štíhlé – a to hned. Proto se uchylují k rychlo-dietám, které jim místo krásné postavy připraví zdravotní problémy.

Ohledně hubnutí a zdravé stravy se toho napsalo už mnoho – ale jaké jsou ty nejčastější omyly, v hlavě snad každé ženy? To zjistíte elektronické knížce, kterou jsem pro vás připravila zdarma.

=
31 stránek čtení
=
Po jejim přečtení budete vědět, kde děláte nejčastěji chyby.
=
A také budete vědět, jak tyto chyby napravit.

21 důvodů, proč nehubnete

Ebook

A další kroky budou směřovat kam?

Hubni sama

Nevíte, odkud začít? Jste zahlcená informacemi a nevíte, co je vlastně správně? Koukněte se na mé příkladové jídelní plány a začněte hubnout efektivně a správně hned od začátku.

Hubni se mnou

Dáváte přednost individuálnímu osobnímu přístupu? Pojďte se do hubnutí opřít s mou podporou! Získáte jídelníček, ušitý na míru vašim cílům a potřebám, jasný systém, čeho se držet a k tomu pravidelná koučink a mou nonstop podporu.

Hubni s námi

Hubněte společně s dalšími ženami na stejné lodi pod mým vedením v uzavřené FB Výzvě. Čeká vás v ní jídelní plán na míru, praktické tipy, pravidelná live cvičení a nonstop poradna, motivace a vzájemná podpora. Výzvu opět otevřu v lednu 2021